Biz Kimiz ?

Ladin Limited, organik ve geleneksel gıdaların beslenmedeki faydalarının bilinciyle 1994 yılında Bolu'da kurulmuştur. Bolu'nun meşhur Patatesli Köy Ekmeği ile başladığı kaliteli, lezzetli, doğal ve organik ekmekler üretme yolculuğuna Siez, IZA, Tam Buğday, Tam Çavdar ve diğer çeşitlerini de ekleyerek devam etmekte olup, günümüzde organik ve geleneksel unlu mamüller sektöründe hak ettiği saygın yerini almıştır.

Ekmeklerimizi, deneyimli kadromuzla Bolu'daki tesislerimizde özenle üreterek Bolu, Ankara ve İstanbul'daki dağıtım ağımızla 500 den fazla noktaya ek olarak kargo ile de Türkiye'nin her köşesindeki tüketicilerimize ilk günkü tazeliği ile ulaştırıyoruz.

Ekmeklerimizin Özellikleri

Ekmeklerimiz ekşi maya ile üretildikleri için tat ve aroma bakımından yüksek kalitede, sağlıklı, besleyici; vitamin ve mineral açısından zengindir.

Ekmeklerimiz oda sıcaklığında 7 gün, buzdolabında 1 ay, derin dondurucuda ise 3 ay saklanabilir ve 4. günden itibaren ısıtılarak tüketilebilir.

Ekmeklerimiz geleneksel mayalama ve pişirme yöntemleri ile ahşap kalıplarda mayalandırılıp dinlendirildikten sonra taş zeminli, toprak sıvalı kayın ve meşe odunu ile ısıtılmış köy fırınında alev görmeden ortalama 180 derecede, 1.5 saatte pişirilmektedir. Ekmeğin içerisine hacim arttırıcı, bayatlamayı geciktirici; renk ve koku veren hiçbir katkı maddesi bulunmamaktadır.

Tüm Site Çerezlerini Kabul Ediyorum.